Gizlilik İlkeleri

GİZLİLİK İLKELERİ

SİTE GÜVENLİĞİ
SİTE GÜVENLİĞİ 128 BİT SSL SERTİFİKASI İLE KORUNMAKTADIR. 

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ
SİTEMİZ ALT YAPISINDA KREDİ KARTI NUMARALARINIZ KESİNLİKLE SAKLANMAMAKTADIR. BU SEBEPLE İSTEĞİNİZ DIŞINDA HER HANGİ BİRİNİN SİZİN BİLGİNİZ OLMADAN İŞLEM YAPMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR. KALDI Kİ AYNI SİPARİŞ NUMARASI İLE İKİNCİ KEZ İŞLEM YAPILMASI DA MÜMKÜN DEĞİLDİR. GÜVENİLİR İNTERNET SİTELERİNDEN ONLİNE ALIŞVERİŞ YAPMAK, FİZİKSEL POSLARDAN YAPILAN ALIŞVERİŞLERDEN ÇOK DAHA GÜVENLİDİR. SİTEMİZDE UYGULANAN GÜVENLİK DUVARLARI KART BİLGİLERİNİZİ SANİYENİN ONDA BİRİ GİBİ KISA BİR ZAMANDA ŞİFRELEYEREK BANKANIZA ULAŞMASI İÇİN GÖNDERİM YAPAR VE AYNI HIZLA BANKANIZDAN ONAY VEYA RED BİLGİSİ ALINIR. BU ŞİFRELEME SİSTEMİ DÜNYA ÜZERİNDE BİLİNEN EN YÜKSEK GÜVENLİK SİSTEMİ OLUP ŞİFRENİN KIRILMASI İÇİN BİR YILDAN FAZLA SÜRE GEREKTİĞİ BİLGİSİ YAYGINDIR. 


GİZLİLİK

www.foreverspintr.com, MÜŞTERİLERİNE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK AMACIYLA BAZI KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ (İSİM, YAŞ, İLGİ ALANLARINIZ, E-POSTA VB.) SİZLERDEN TALEP ETMEKTEDİR.

WWW.FOREVERSPİNTR.COM SUNUCULARINDA TOPLANAN BU BİLGİLER, DÖNEMSEL KAMPANYA ÇALIŞMALARI, MÜŞTERİ PROFİLLERİNE YÖNELİK ÖZEL PROMOSYON FAALİYETLERİNİN KURGULANMASI VE İSTENMEYEN E-POSTALARIN İLETİLMEMESİNE YÖNELİK MÜŞTERİ "SINIFLANDIRMA” ÇALIŞMALARINDA SADECE WWW.FOREVERSPİNTR.COM BÜNYESİNDE KULLANILMAKTADIR.

LANGİRTİN.COM, FAALİYET DIŞI HİÇBİR NEDENLE TİCARİ AMAÇLA KULLANMAMAKTA VE DE WWW.FOREVERSPİNTR.COM

WWW.FOREVERSPİNTR.COM, COM, E-POSTA ADRESLERİ VE ÜYELİK FORMLARINDA İSTEDİĞİ KİŞİSEL BİLGİLERİN HARİCİNDE SİTE KULLANIMI SIRASINDA İZLEDİĞİ, ZİYARETÇİ HAREKET VE TERCİHLERİNİ ANALİZ EDEREK YORUMLAMAKTADIR.

KİŞİSEL BİLGİLER İÇERMEYEN BU İSTATİSTİKSEL VERİLER,WWW.FOREVERSPİNTR.COM MÜŞTERİLERİNE DAHA ÖZEL VE ETKİN BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ YAŞATMAK AMACIYLA WWW.FOREVERSPİNTR.COM.İŞ ORTAKLARI İLE PAYLAŞILABİLMEKTEDİR