Şartlar & Koşullar

İADE ŞARTLARI:

 

ÜRÜNÜNÜZÜ İADE EDERKEN, 4822 SAYILI KANUN İLE DEĞİŞİK 4077 SAYILI TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN ŞARTLARI UYGULANACAKTIR.

UMUT TİCARETTEN (
WWW.FOREVERSPİNTR.COM) ALDIĞINIZ HER ÜRÜNÜ KULLANMADAN VE EN ÖNEMLİSİ SATILABİLİR ÖZELLİĞİNİ KAYBETTİRMEDEN PAKETİ ALÇILAMADAN ( (KOLİSİ HASAR GÖRMEMİŞ VE FATURASI İLE BİRLİKTE) TESLİM TARİHİNDEN İTİBAREN 7 GÜN İÇİNDE MAĞAZAMIZA GERİ İADE EDEBİLİRSİNİZFATURASIZ VE 7 GÜNÜ GEÇMİŞ İADELER TARAFIMIZDAN KESİNLİKLE KABUL EDİLMEYECEKTİR. ÜRÜNDEN KEYFİ CAYMA HAKKI KULLANILDIĞINDA KARGO ÜCRETİ ALICI TARAFINDAN KARŞILANMAK DURUMUNDADIR. ÜRÜNLERİN AYIPLI OLMASI DURUMUNDA İSE İADE SÜRESİ 30 GÜN İLE SINIRLANDIRILMIŞ OLUP, BU DURUMDA KARGO ÜCRETİ SATICI TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR. BU SÜRE ZARFI DIŞINDAKİ  FİRMAMIZDAN ONAY ALINMADAN GÖNDERİLEN PAKETLER TESLİM ALINMAYACAKTIR. MÜŞTERİMİZ ÜRÜNÜ KENDİSİNE TESLİM EDİLDİĞİ GİBİ İADE ETMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. MÜŞTERİ ÜRÜNÜ İADE ETMESİ DURUMUNDA, ÜRÜN UMUT TİCARETE GELDİĞİ TARİHTEN İTİBAREN 30 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ÜRÜN BEDELİ İADE EDİLİR. UMUT TİCARET İADE EDİLEN ÜRÜNDE TAHRİP, BOZULMA, KIRILMA, KULLANILMA OLMAMASI VE PAKETİ AÇILMAMASI DURUMUNDA ÜRÜN BEDELİNİ MÜŞTERİYE GERİ ÖDEYECEKTİR.

ÜRÜNÜ GERİ İADE EDERKEN TARAFINIZA YOLLANMIŞ TÜM MATERYALLER (FATURA, İRSALİYE, ÜRÜN KUTUSU, ÜRÜN VE DİĞER EVRAKLAR) EKSİKSİZ YOLLANMALIDIR..

 


 

DEGİŞİM ŞARTLARI:

UMUT TİCARETTEN  ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİN DEĞİŞİMİNİ 7 İŞ GÜNÜ İÇİNDE  YAPMANIZ MÜMKÜNDÜR. DEĞİŞİM YAPMAK İSTEDİĞİNİZ ÜRÜN İLE DAHA ÖNCE ALDIĞINIZ ÜRÜN ARASINDAKİ FİYAT FARKINI ÖDEYEREK DEĞİŞİMİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ


UMUT TİCARETTEN 
WWW.FOREVERSPİNTR.COM ALDIĞINIZ HER ÜRÜNÜ KULLANMADAN VE EN ÖNEMLİSİ SATILABİLİR ÖZELLİĞİNİ KAYBETTİRMEDEN PAKETİNİ AÇMADAN TESLİM TARİHİNDEN İTİBAREN 7 GÜN İÇİNDE MAĞAZAMIZDAN DEĞİŞİM TALEP EDEBİLİRSİNİZ. FİRMAMIZDAN ONAY ALINMADAN GÖNDERİLEN PAKETLER TESLİM ALINMAYACAKTIR. MÜŞTERİMİZ ÜRÜNÜ KENDİSİNE TESLİM EDİLDİĞİ GİBİ İADE ETMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. MÜŞTERİ ÜRÜNÜN İÇİN DEĞİŞİM TALEP  ETMESİ DURUMUNDA, ÜRÜN UMUT TİCARETE GELDİĞİ TARİHTEN İTİBAREN 7 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPILIR UMUT TİCARETE DEĞİŞİM İÇİN İADE EDİLEN ÜRÜNDE TAHRİP, BOZULMA, KIRILMA, KULLANILMA OLMAMASI PAKET AÇILMAMASI DURUMUNDA ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPILIR

 ÜRÜNÜ DEĞİŞİM İÇİN  GERİ İADE EDERKEN TARAFINIZA YOLLANMIŞ TÜM MATERYALLER (FATURA, İRSALİYE, ÜRÜN KUTUSU, ÜRÜN VE DİĞER EVRAKLAR) EKSİKSİZ YOLLANMALIDIR.

 


YUKARIDAKİ AÇIKLAMALAR DIŞINDA SORMAK İSTEDİKLERİNİZ İÇİN İNFO@FOREVERSPİNTR ADRESİNİ KULLANABİLİRSİNİZ.